Hizmetlerimiz

Fikstür Tasarımı ve İmalatı

20 yıldan beri BMW, Renault, Tofaş, Ford, Mercedes gibi otomotiv firmalarına manuel veya robotlu kaynak fikstürleri, kontrol fikstürleri ve montaj fikstürleri üretmekteyiz. Ayrıca demiryolu ve Beyaz Eşya gibi farklı sektörlere de fikstür tasarım ve üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Geniş makine parkurumuz ve uzman kadromuz ile birlikte çok hızlı, yüksek kalite ve uygun maliyetlerde fikstür üretimi yapmaktayız.
  • Kaynak Fikstürü
  • Kontrol Fikstürü
  • Montaj Fikstürü

Özel Makina Tasarımı ve İmalatı

Müşterilerimizin net ihtiyaçlarının belirleyip ilk seri parçanın üretimine kadar süreci uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Gelen taleplere göre mühendislik ekibimiz ile tasarımı yapıp, en hızlı şekilde makine üretimi ve devreye alıyoruz.

Mevcut proseslerinizi inceleyerek sizler için maliyet avantajı sağlayacak özel makinalar tasarım edip, üretim yerinde kuruyoruz.

Özel Gruplama ve Montaj Hatları Üretimi

Müşterilimizin ihtiyaçları doğrultusunda montaj ve gruplama hatlarının tasarımını ve üretimini gerçekleştiriyoruz.

Manuel veya yüksek maliyetleri işlerinizi daha uygun maliyetlere ve yüksek kaliteye çekmek için çözüm önerileri sunuyoruz.

3D Ölçüm Hizmeti

Deneyimli teknisyenlerimizle birlikte, kalibrasyonlu ve sertifikalı FARO marka 3D ölçüm cihazlarımızla yerinizde ölçüm hizmeti vermekteyiz.

CAM2 MEASURE programı ile istenilen formatta rapor sunuyoruz.
3D Ölçüm Hizmeti Talep Formu

Mekanik ve Kaynaklı İmalat

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çeşitli kaynaklı özel platformlar, geri dönüşümlü taşıma kasaları vb. kaynaklı ve mekanik imalat yapmaktayız.

Özel ve Seri Parça İmalatı

Geniş makine parkurumuz ve uzman kadromuzla yüksek kalitede, uygun fiyatlarda seri parça imalatları yapmaktayız.

Bunun yanında gereksinim duyduğunuz özel parça işlemlerini de bünyemizde yapmaktayız.
FMC Fikstür Üretim Merkezi - Kocaeli 2023 ®
Web Site Tasarımı
Bu site çerez kullanmaktadır
Sitemizin çalışması için gerekli olan çerezleri kullanıyoruz. Siteyi kullanmaya devam ederek bunları kabul etmiş olursunuz.