HİZMETLERİMİZ

HomeHİZMETLERİMİZ
HİZMETLERİMİZ

13 yıldan beri BMW, Renault, Tofaş, Ford, Mercedes gibi otomotiv firmalarına manuel veya robotlu kaynak fikstürleri, kontrol fikstürleri ve montaj fikstürleri üretmekteyiz. Ayrıca demiryolu ve Beyaz Eşya gibi farklı sektörlere de fikstür tasarım ve üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Geniş makine parkurumuz ve uzman kadromuz ile birlikte çok hızlı, yüksek kalite ve uygun maliyetlerde fikstür üretimi yapmaktayız.

KAYNAK FİKSTÜRÜ
KONTROL FİKSTÜRÜ
MONTAJ FİKSTÜRÜ

Müşterilerimizin net ihtiyaçlarının belirleyip ilk seri parçanın üretimine kadar süreci uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Gelen taleplere göre mühendislik ekibimiz ile tasarımı yapıp, en hızlı şekilde makine üretimi ve devreye alıyoruz.

Mevcut proseslerinizi inceleyerek sizler için maliyet avantajı sağlayacak özel makinalar tasarım edip, üretim yerinde kuruyoruz.

Müşterilimizin ihtiyaçları doğrultusunda montaj ve gruplama hatlarının tasarımını ve üretimini gerçekleştiriyoruz.

Manuel veya yüksek maliyetleri işlerinizi daha uygun maliyetlere ve yüksek kaliteye çekmek için çözüm önerileri sunuyoruz.

Deneyimli teknisyenlerimizle birlikte, kalibrasyonlu ve sertifikalı FARO marka 3D ölçüm cihazlarımızla yerinizde ölçüm hizmeti vermekteyiz.

CAM2 MEASURE programı ile istenilen formatta rapor sunuyoruz.

Müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda çeşitli kaynaklı özel platformlar, geri dönüşümlü taşıma kasaları vb. kaynaklı ve mekanik imalat yapmaktayız.

Geniş makine parkurumuz ve uzman kadromuzla yüksek kalitede, uygun fiyatlarda seri parça imalatları yapmaktayız.

Bunun yanında gereksinim duyduğunuz özel parça işlemlerini de bünyemizde yapmaktayız.

image
http://www.fmcfikstur.com/wp-content/themes/blake/
http://www.fmcfikstur.com//
#ff6601
style4
paged
Loading posts...
/home/fmcfikst/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
http://www.fmcfikstur.com/wp-content/themes/blake
on
yes
yes
on
Enter your email here
on
off
tr