BÖLÜMLERİMİZ

HomeBÖLÜMLERİMİZ

BÖLÜMLERİMİZ

FİKSTÜR TASARIMI

Net ihtiyaçlarınızı belirleyerek, siz müşterilerimize en optimum çözümleri sunuyoruz

Uzman kadromuz ile birlikte net ihtiyaçlarınızı belirliyoruz. Gerekirse yerinizde tasarım ekibimizle birlikte keşifte bulunuyoruz.

Derin tecrübemizle geleneksel çözümlere bağlı kalmadan, en yeni ve optimum teknolojiyi kullanarak sizin için en uygun çözümü tasarlıyoruz. Tasarım programı olarak Solidworks gibi gelişmiş programlar kullanıyoruz.

PROJE YÖNETİMİ

Zamanında ve sorunsuz şekilde ilk ürünü alana kadar yanınızdayız.

Tasarımdan, projeyi devreye alana kadar proje yöneticilerimiz disiplinli bir şekilde projelerinizi takip ediyor. Öncelikle her projemizi adım adım planlayarak proje planı oluşturuluyor. Belirli periyotlar ile yapılan proje toplantıları ile bütün işleyişin kusursuz ve zamanında ilerlemesi sağlanıyor. Gerek iş parçası bazında makine kapasite planlaması yaparak, gerekse tedarikçilerimizi periyodik takip ederek hiçbir şekilde projenizin aksamasına izin vermiyoruz.

İMALAT

Uzmanlaşmış kadromuz, geniş ve sürekli yenilenen makine parkurumuz ile optimum kalite ve maliyette hızlı üretim.

Gerek talaşlı seri üretim, gerekse komplex tasarımları üretmek konusunda deneyimli üretim ekibimiz ile hızlı, zamanında, yüksek kalite ve uygun maliyetlerde üretim yapmaktadır. Talaşlı imalat, kaynaklı imalat ve montaj bölümlerimiz mevcuttur. Optimum kalitede yeni CNC işleme merkezlerimiz başta olmak üzere geniş makine parkurumuz ile hizmet vermekteyiz. CNC makinalarımızda CAM programı olarak CIMATRON13 programı kullanılmaktadır.

KALİTE KONTROL

Müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyoruz

Seneler boyunca otomotiv sektöründe faaliyet göstermenin getirdiği titizlik ve hassasiyetle kalite kontrol departmanımız müşteri beklentilerini ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılanması adına çalışmalarını sürdürmektedir. Belirli kalıplar içerisinde kalmayarak, katma değer sağlamak adına gerektiğinde müşterilerimizle birlikte çalışmaktadır.

FARO lazer tracker, arm ve 3D tarayıcı gibi gelişmiş 3D ölçme ekipmanlarımız ile bütün ölçümler kayıt altına alınıp, raporları müşterilerimiz ile paylaşılmaktadır. ISO 9001:2008,ISO 14001:2004 ve ISO 18001:2007 entegre yönetim sistemi sertifikasına sahip firmamız sürekli olarak yenilik ve gelişmelere açık bir şekilde maliyetlerini koruyarak kalite standartlarını yukarı çekmek için uğraşmaktadır

SATIŞ

Müşterilerimiz ihtiyaçlarına göre en hızlı ve uygun şekilde geri dönüş.

Müşterilerimizin taleplerini eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak için bütün talepler detaylı bir şekilde incelenip hızlı şekilde geri dönüş sağlıyoruz.

Otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizin farklı çözüm isteklerine göre esnekliğimizi kullanarak sürekli yeniden yapılanıyor ve yatırımlar yapıyoruz. Mevcut faaliyet alanlarımınız;

Müşterilerimizin taleplerini eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak için bütün talepler detaylı bir şekilde incelenip hızlı şekilde geri dönüş sağlıyoruz. Otomotiv sektörü başta olmak üzere birçok farklı sektörde faaliyet gösteren müşterilerimizin farklı çözüm isteklerine göre esnekliğimizi kullanarak sürekli yeniden yapılanıyor ve yatırımlar yapıyoruz.

image
http://www.fmcfikstur.com/wp-content/themes/blake/
http://www.fmcfikstur.com//
#ff6601
style4
paged
Loading posts...
/home/fmcfikst/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
http://www.fmcfikstur.com/wp-content/themes/blake
on
yes
yes
on
Enter your email here
on
off
tr